Podstawą udanego współczesnego biznesu gastronomicznego jest dziś system POS. Umiejętne wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala przedsiębiorstwom z branży lepiej zarządzać biznesem i generować znacznie większe zyski. Z tego powodu GoPOS i Gastrobanda łączą swoje siły i rozpoczynają współpracę. W tym artykule bliżej przedstawiamy te nowoczesne systemy sprzedażowe oraz więcej informacji o nowo nawiązanej kooperacji. 

GoPOS jako odpowiedź na potrzeby współczesnych przedsiębiorstw gastronomicznych 

Żadna restauracja nie może dziś obyć się bez niego: systemu POS. Punkt sprzedaży to nieodłączny element współczesnej gastronomii, który umożliwia nie tylko przyjmowanie zamówień i przetwarzanie płatności, ale także monitorowanie stanów magazynowych, zarządzanie personelem oraz zaawansowaną analizę danych sprzedażowych. Wszystko to ułatwia ogólne działanie lokalu i wypływa na powodzenia na rynku. 

Takim rozwiązaniem jest GoPOS – nowoczesny system sprzedażowy, dostosowany do unikalnych potrzeb każdego biznesu gastronomicznego, jak i detalicznego. To kompleksowe rozwiązanie, które integruje kluczowe aspekty operacyjne, umożliwiając właścicielom lepsze skoncentrowanie się na obsłudze klienta i rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

System dla gastronomii GoPos
Systemy sprzedażowe GoPOS - innowacyjne technologie dla nowoczesnych lokali 1

Na jakie korzyści możesz liczyć, decydując się na GoPOS?

Wybór systemu GoPOS to krok w stronę optymalizacji procesów biznesowych. System oferuje restauratorom szereg korzystnych możliwości. Po pierwsze, gwarantuje on szybkość, elastyczność i bezpieczeństwo w codziennych operacjach. Prosta i intuicyjna aplikacja sprawia, że każdy pracownik może bez trudu obsługiwać system, co przekłada się na płynność działania lokalu i większy komfort personelu. Przyjmowanie zamówień w zaledwie 3 kliknięciach oraz bezbłędna obsługa płatności dzięki integracji z terminalem płatniczym, znacznie przyspieszają proces obsługi, zwiększając efektywność i poprawiając doświadczenie klienta.

Dodatkowo, GoPOS oferuje dostęp do zaawansowanych raportów i analiz w chmurze, co pozwala właścicielom monitorować działalność swojego lokalu z każdego miejsca na świecie. Możliwość szybkich modyfikacji danych i otrzymywania aktualizacji w czasie rzeczywistym sprawia, że restauratorzy mogą dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych bez opóźnień, co jest kluczowe w dynamicznym środowisku gastronomicznym.

System gopos
Systemy sprzedażowe GoPOS - innowacyjne technologie dla nowoczesnych lokali 2

System zapewnia także działalność offline w przypadku chwilowych awarii Internetu, eliminując ryzyko przerw w obsłudze klienta. Dodatkowo, ponad 30 integracji synchronizuje się już bezpośrednio z aplikacją, a pozostałe dostępne modułu pozwalają na dowolne dostosowanie oprogramowania do potrzeb swojego biznesu. Przyjrzyjmy się im bliżej. 

Innowacyjne narzędzia dla pełnej kontroli i efektywnej obsługi

Poza głównym oprogramowaniem, wśród nowoczesnych rozwiązań znajdziemy jeszcze Mobilnych Kelnerów, pozwalających na obsługę gości All in One bezpośrednio przy stolikach w lokalu. GoKDS skutecznie usprawni komunikację między salą a kuchnią, natomiast innowacyjne E-Menu i GoKiosk umożliwią bezkontaktową obsługę w restauracji. System numerkowy natomiast wyeliminuje kolejki, przyspieszając ogólne działanie lokalu.

Zaawansowane rozwiązania dla zarządzających i właścicieli lokali

GoPOS dostarcza również narzędzia wspierające kompleksowe zarządzanie punktem. Bez względu na położenie, dzięki systemowi jesteśmy w stanie zdalne zarządzać biznesem z dowolnego urządzenia osobistego. Lepszą kontrolę możemy prowadzić także nad pracownikami, a co więcej szybciej i precyzyjniej ich rozliczać, na podstawie np. ilości przepracowanych godzin. System magazynowy GoStock pozwala precyzyjnie kontrolować stany magazynowe, dzięki czemu wszystkie braki uzupełniane są zawsze na czas, natomiast aplikacja do inwentaryzacji wyeliminuje wszystkie błędy w tym pracochłonnym procesie. Do wyboru mamy także oprogramowanie GastroSupplier, które zautomatyzuje procesy zakupowe.

Sprzedaż online i lojalność klienta – dobra inwestycja dla branży gastronomicznej

Rosnący trend personalizacji oraz wzmożona popularność rynku delivery sprawiają, że odpowiednie rozwiązania w ich zakresie stają się niezbędne. Także w tym przypadku, jako restaurator, kompleksowe rozwiązania znajdziesz w GoPOS. Dostępny jest własny i bezprowizyjny sklep online GoOrder; GoHub – czyli integracje z zewnętrznymi portalami delivery takimi jak Uber Eats czy Pyszne.pl, umożliwiające odbiór i zarządzanie napływającymi zamówieniami bezpośrednio na jednym POS; a także pozostałe rozwiązania delivery: aplikacja dla kierowców, umożliwiająca efektywne rozdzielanie zamówień pomiędzy dostawcami oraz centralka telefoniczna, identyfikująca numery klientów i usprawniająca przyjmowanie zamówień z tego źródła. 

Program lojalnościowy GoClient umożliwia natomiast łatwe tworzenie dowolnych zniżek, promocji, jak i kart stałego klienta, wzmacniając relacje z gośćmi i budując trwałe więzi wśród stałych bywalców lokalu.

GoPos - system dla gastronomi
Systemy sprzedażowe GoPOS - innowacyjne technologie dla nowoczesnych lokali 3

Poznaj system GoPOS jeszcze bliżej!

Zainteresowani właściciele oraz managerowie lokali gastronomicznych mogą zgłosić się poprzez specjalny formularz dostępny na stronie internetowej. Po jego wypełnieniu zespół specjalistów skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy i dostosować ofertę do konkretnych potrzeb Twojego biznesu.

Polecanie sprawdzonych rozwiązań zawsze przynosi dużą korzyść, zarówno dla partnerów, jak i rekomendowanej firmy. Cieszymy się na nową współpracę i zachęcamy do wypróbowania innowacyjnych systemów sprzedażowych GoPOS. 

Jeżeli potrzebujesz regularnego lub doraźnego doradztwa i nadzoru nad jakością w restauracji – napisz do nas!