Napisz do nas! kontakt@gastrobanda.com

Razem z nami rozwiniesz umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania swoim przedsiębiorstwem w branży restauracyjnej lub hotelowej. Pomożemy Ci zbudować infrastrukturę oraz zespół, którymi dowiesz się jak sprawnie zarządzać.
Dajemy przestrzeń do wspólnej rozmowy i wypracowywania optymalnych rozwiązań. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży HoReCa i nie tylko to znajdywanie rozwiązań na problemy związane z kierowaniem i rozwojem konceptów gastronomicznych i hotelowych, w tym ludźmi, sprzedażą oraz finansami.

Bazujemy na naszym doświadczeniu, jednocześnie ciągle się kształcimy i nabywamy doświadczenia. Konferencje czy szkolenia są dla nas możliwością nie tylko nabycia wiedzy, ale skorzystania z doświadczenia wybitnych autorytetów w branży HoReCa – restauratorów i managerów, którzy udowadniają, że sukces biznesowy jest możliwy niezależnie od okoliczności. Wierzymy, że kluczem do sukcesu każdego biznesu są relacje międzyludzkie, dlatego pomagamy w ich budowaniu na każdej płaszczyźnie.

Szacunek, uczciwość i otwartość na drugiego człowieka i nastawienie na osiągnięcie celu – to nasze wartości.

Michał Wawro

Generalny Szef Kuchni, trener kulinarny.

Nazywam się Michał Wawro i od 20 lat jestem związany z gastronomią. Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie jako Szef Kuchni, w tym 2 lata jako Generalny Szef Kuchni w sieci franczyzowej „Zdrowa Krowa” oraz „Smile&Wine„. Od 10 lat jestem trenerem kulinarnym. W 2023 roku otrzymałem srebrny medal w konkursie „Best of Gastronomie” z 2023 roku. Od 2018 roku jestem członkiem Stowarzyszenia Euro Toque Polska. Posiadam tytuł Technika Żywienia Zbiorowego oraz Tytuł Kuchmistrza. Stworzyłem menu dla kilkunastu restauracji w całej Polsce. Spod mojej ręki regularnie na rynek gastronomiczny wychodzą młodzi adepci sztuki kulinarnej. Dbam o to, by posiedli zarówno wiedzę praktyczną jak i teoretyczną. Cechy, które uważam za istotne w pracy szefa kuchni, to rzetelność, pracowitość, doświadczenie, sumienność oraz kreatywność i umiejętność zarządzania placówkami gastronomicznymi, ale także skromność i charyzmatyczna osobowość.

Doświadczenie, które posiadam na różnych szczeblach zawodowych pozwala mi dzisiaj na kompleksowe spojrzenie działania restauracji.

 

Ewa Michalska

Personal / Brand PR, rozwój marek, strategia komunikacji, analiza i mentoring biznesowy.

Opracowuję i wdrażam strategię komunikacji oraz strategię marketingową. Zarządzam projektami dla dużych i powszechnie rozpoznawalnych marek. Skutecznie wdrażam strategię komunikacji w mediach tradycyjnych i kanałach social media. Bogate doświadczenie pozyskiwane pozwoliło zostać mi skutecznym PR i Brand Managerem, który pomaga firmom we wdrażaniu strategii i zarządzaniu rozwojem firmy poprzez szyty na miarę strategiczny model komunikacji. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Posiadam prawo wykonywania zawodu Specjalista ds. Public Relations (Kod zawodu: 243203). Właścicielka firmy Ewa Michalska Brand PR.

Swoją ścieżkę kariery rozpoczęłam jako reporter TVN24, współtworząc takie programy, jak „Szkło Kontaktowe” czy „Czarno na Białym”. W dalszej części swojej ścieżki zawodowej postawiłam na media tradycyjne, m.in. „Puls Biznesu”, w którym odpowiadałam za koncepcję i rozwój działów, a także propagowanie polskiej myśli naukowej. Ten kierunek rozwoju doprowadził mnie w 2016 r. do Polskiej Akademii Nauk. W 2019 roku wszystkie swoje dotychczasowe doświadczenia postanowiłam wykorzystać w biznesie i otworzyć swoją agencję. Od tego czasu zajmuję się Brand PR, rozwojem marek, analizą i mentoringiem biznesowym.

social media dla gastronomii

Social media menager

Social media nie maja przed nami tajemnic. Tworzymy nie tylko kreatywne i przekonujące treści, ale także opracowują strategie, które pomogą Twojej restauracji osiągnąć sukces w dynamicznym świecie marketingu online. Dzięki nam, Twoja restauracja będzie wyróżniać się na tle konkurencji, a Twój przekaz dotrze do szerszej publiczności. 

11

Event manager

Event lub konferencję z prawdziwego zdarzenia organizujemy bez mrugnięcia okiem 😉 Oferujemy kompleksową obsługę eventu, konferencji, targów i imprez firmowych w zupełnie nowym wymiarze. Zapewniamy nie tylko organizację wydarzenia, ale także całą oprawę graficzną i komunikacji.

event manager w restauracji

Digital marketing specialist

Skutecznie docieramy do wybranej grupy użytkowników i tworzymy kampanie online, które spełniają Twoje oczekiwania. Dostosowujemy kampanie do Twojego celu. Zapewniamy sukces w kampaniach w social media (Facebook, Instagram czy LinkedIn ADS), na Google ADS i na największych portalach w Polsce.