Napisz do nas! kontakt@gastrobanda.com

Martyna Wojciechowska, Red Lipstick Monster, Krzysztof Ibisz, Ewa Gawryluk, ale i Gastrobanda wspiera KarmimyPsiaki! Jest to już szósta edycja, organizowana przez Karmimy Psiaki projekt Fundacji Sarigato. Jej zasady są bardzo proste, internauci “wysyłają” gwiazdkowe prezenty wybranym przez siebie psiakom i kociakom. W tym roku w akcji bierze udział ponad 1000 zwierzaków z 74 placówek.

Tegoroczna zima, będzie wyjątkowo ciężka dla czworonożnych mieszkańców przytulisk, ceny artykułów żywnościowych dla zwierząt poszybowały w górę. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest znaczny wzrost cen mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego w tym tłuszczów, a także zwiększenie kosztów produkcji artykułów wysoko przetworzonych. Święta to czas, kiedy obdarowujemy prezentami naszych najbliższych. Bezdomniaki w placówkach
nie mają nikogo bliskiego i te Święta spędzą w schroniskowym boksie. Chcemy przynajmniej trochę umilić im ten czas i “wysyłać” jak najwięcej podarków pod choinkę. Prezenty, za pośrednictwem strony internetowej www.karmimypsiaki.pl/charytatywnachoinka można “wysyłać” od 6 listopada do 27 grudnia 2023 roku.

Ambasadorami w tym roku są m.in.: Red Lipstick Monster, Maxineczka, Martyna Wojciechowska, Joanna Jabłczyńska, Ewa Gawryluk i wiele innych! Akcję wspierają również marki: Vet Expert, Raw Paleo, Herbapol, Fitmin, Brit oraz Biowet Drwalew.

grafika
#CharytatywnaChoinka od Karmimy Psiaki wspiera bezdomniaki w całej Polsce 1